Informacje ogólne

Stowarzyszenie
na Rzecz Szkolnictwa
Specjalnego

Biegojazda


Deklaracja zgodności

Partner Biegojazdy PressGlass


BiegojazdaFundacja Grupy PKP

Projekt Gruzja

Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe

Projekt Leonardo da Vinci

Projekt Grundtvig

1% podatku

BIP biuletyn informacji publicznej
liczba odwiedzin: 2478784
strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
SOSW Tczew

Grupy wychowawcze
Konkurs "Łatwe i tanie eksperymentowanie"! Część 9
"Łatwe i tanie eksperymentowanie" - Ogniwa galwaniczne
22 06 2020 by RafBczytaj więcej ...

Świetlica
Dzisiaj o wodzie będzie..
Widzimy ją w różnych postaciach, najczęściej w stanie ciekłym- w morzu, jeziorach, rzekach, kałużach po deszczu czy w studni, kranie lub wannie. Może też być pod postacią pary wodnej, jak w chmurach albo w stanie stałym pod postacią lodu.. bardzo różnorodna, prawda? Bardzo jest rozpowszechniona na Ziemi, ale jest też najpospolitszą substancją w całym Wszechświecie.

22 06 2020 by RafBczytaj więcej ...

Szkoła podstawowa
WAŻNE: VII Międzywojewódzki Konkurs Ekologiczny "Żyję w rytmie EKO"
W związku z zaistniałą sytuacją związaną z zagrożeniem epidemią koronawirusa, czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty oraz mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników konkursu ekologicznego i ich opiekunów, organizatorzy VII Międzywojewódzkiego Konkursu Ekologiczny „Żyję w rytmie EKO”, postanowili zakończyć konkurs na I etapie – etapie plastycznym.
W konkursie wzięły udział Placówki: ZSS w Chojnicach, OSW nr 2 z Elbląga, SOSW z Pelplina, SOSW z Grudziądza, SOSW z Warlubia, SOSW ze Starogardu Gdańskiego, SOSW nr 1 z Elbląga i ZPS z Tczewa.

19 06 2020 by Agnieszka czytaj więcej ...

Grupy wychowawcze
Zrób to sam cz.IV
Propozycje dla lubiących zajęcia praktyczno – techniczne, konstruowanie i majsterkowanie. Zabawki z dawnych lat cz. I.
19 06 2020 by RafBczytaj więcej ...

Grupy wychowawcze
Konkurs "Łatwe i tanie eksperymentowanie"! Część 8
Optyka.

Gdy mamy słaby wzrok sięgamy po okulary, gdy chcemy zobaczyć coś daleko korzystamy z lornetek i teleskopów… Po burzy często widzimy tęczę…
Z tymi i wieloma innymi zjawiskami optycznymi stykamy się codziennie.
Ale czy wiecie dlaczego tak się dzieje? Jakie towarzyszą temu zjawiska fizyczne? Poeksperymentujcie, a wszystko stanie się jasne!

19 06 2020 by RafBczytaj więcej ...

Świetlica
Wybieram się na wycieczkę..
Jeśli macie ochotę dołączyć to jesteście mile widziani, wszyscy.. poza marudami.. bo wiecie jak nie lubię jojczenia :) albo nie.. jeżeli rzeczona maruda solennie postanowi nie jęczeć po drodze to może iść, ale tylko pod takim warunkiem. No to czas trochę się przygotować, wycieczka będzie popołudniowa, więc wiele zabierać nie musicie. Po pierwsze wygodne buty, najlepiej wcześniej sprawdzone i niezbyt nowe, żeby nie było Wam szkoda, gdy się pobrudzą.. a jeśli idziecie ze mną, że się pobrudzą jest pewne jak amen w pacierzu.
19 06 2020 by RafBczytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Nabór uzupełniający do projektu „Wielokierunkowa terapia dziecka”
Wznawiamy nabór do projektu finansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych. „Wielokierunkowa terapia dziecka” to projekt dla dzieci w wieku od 3-10 lat, które posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności. W ramach projektu dzieci podzielone zostaną na dwie osiemnastoosobowe grupy: młodszą i starszą. Dzieci z grupy młodszej w wieku od 3 do 6 lat- uczestniczyć będą w zajęciach terapii ręki, neurologopedii i terapii mięśniowo-powięziowej. Dzieci z grupy starszej (7-10 lat) korzystać będą z zajęć gimnastyki korekcyjnej oraz terapii EEG Biofeedback.
15 06 2020 by Rafałczytaj więcej ...

Ośrodek
Komunikat
W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 3 czerwca 2020r. w sprawie przedłużenia do 26 czerwca 2020r. czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz kontynuowania kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, uwzględniając wytyczne GIS i MZ, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo, zarówno dzieci i ich rodzin, jak również pracowników, po uzgodnieniu z organem prowadzącym, placówka nadal pracować będzie zdalnie do dnia 26 czerwca 2020r. Realizować będziemy jedynie konsultacje dla chętnych uczniów przygotowujących się do egzaminów zewnętrznych oraz wsparcie dla dzieci, których rodzice zgłosili taką potrzebę.
Informacje dotyczące zakończenia roku ...
05 06 2020 by Rafałczytaj więcej ...

Grupy wychowawcze
Zrób to sam!
"Zrób to sam" - Propozycje dla lubiących zajęcia praktyczno – techniczne, konstruowanie i majsterkowanie.
Część III : "Cuda z butelki PET"
05 06 2020 by RafBczytaj więcej ...

Grupy wychowawcze
Konkurs "Łatwe i tanie eksperymentowanie"! Część 7
Aerodynamikasmile smile smile

05 06 2020 by RafBczytaj więcej ...

Świetlica
Wyniki konkursu plastycznego "Moja MAMA"
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy! O terminie odbioru nagród poinformujemy indywidualnie.
03 06 2020 by RafBczytaj więcej ...

Świetlica
Czy zdarzyło się Wam kiedyś zgubić drogę?
Albo zgubić się tak zupełnie, że nie wiedzieliście wogóle, gdzie jesteście? Pewnie tak.. wszystkim, którzy lubią kręcić się po świecie czasem się zdarza.. i zawsze się zdarzało. I już słyszę jak mówicie, że GPS i że "nawigacja".. ale co, jeśli wyczerpałaby się bateria lub jakiś żartowniś wyłączyłby satelitę?

03 06 2020 by RafBczytaj więcej ...

<<< poprzednia [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] 6 [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] następna >>>
strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
ośrodek | przedszkole | szkoła podstawowa | gimnazjum | SSPdP | ZSZ | stowarzyszenie

© Copyright 2010 Rafał Górski - Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie