Stowarzyszenie
na Rzecz Szkolnictwa
Specjalnego

Projekt Gruzja

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

PFRON

Stowarzyszenie
na Rzecz Szkolnictwa
SpecjalnegoProjekt Gruzja

Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe

Projekt Leonardo da Vinci

Projekt Grundtvig

1% podatku

BIP biuletyn informacji publicznej
liczba odwiedzin: 1146436
strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
SOSW Tczew

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Ogłoszenie o naborze do XVI Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych 2018
Rozpoczynamy nabór do XVI edycji Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych, która realizowana będzie w dniach 10-14 września 2018r.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy i wysłania zgłoszenia.

Zgłoszenia zespołów są przyjmowane do 30 kwietnia br.
25 01 2018 by Rafałczytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Podsumowanie XV Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych
Za nami XV edycja Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych! Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem tego wydarzenia.
15 09 2017 by Rafał

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Projekt "Człowiek i koń – przepis na zdrowie"
Projekt jest skierowany do dzieci i młodzieży z miasta Tczewa oraz powiatu tczewskiego, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub orzeczenie o niepełnosprawności. Zgodnie z założeniami Projektu - w zajęciach hipoterapii, odbywającymi się na terenie Ośrodka Hipoterapii "Hucułek" w Szczerbięcinie weźmie udział 24-osobowa grupa dzieci i młodzieży. Zajęcia dla każdego z uczestników odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od kwietnia do września 2017. UWAGA!-dojazd do Ośrodka w zakresie własnym uczestników Projektu.
16 03 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Projekt "Animaloterapia-pies, koń i osioł-razem z nimi po zdrowie"
Projekt jest skierowany do osób dorosłych z miasta Tczewa i powiatu tczewskiego, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub orzeczenie o niepełnosprawności. Zgodnie z założeniami Projektu 24-osobowa grupa weźmie w zajęciach hipoterapii, dogoterapii oraz onoterapii odbywającymi się na terenie Ośrodka Hipoterapii "Hucułek" w Szczerbięcinie. Zajęcia dla każdego z uczestników odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od kwietnia do września 2017.
16 03 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Rusza nowy projekt "Wspieramy rozwój dziecka"
Od kwietnia Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie rozpocznie realizację nowego projektu "Wspieramy rozwój dziecka" finansowanego ze środków PFRON.
Projekt adresowany jest do dzieci, które posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, ważne do końca marca 2019r.
W projekcie uczestniczyć będzie grupa 60 dzieci. W pierwszej kolejności do projektu przyjmowane będą dzieci które nie ukończyły 9 roku życia, następnie- dzieci starsze.

07 03 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Ogłoszenie o naborze do XV Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych 2017
Rozpoczynamy nabór do XIV edycji Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych, która realizowana będzie w dniach 11 - 15 września 2017r. Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy i wysłania zgłoszenia. Zgłoszenia zespołów są przyjmowane do 31 marca br.
31 01 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Erasmus +
Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie wraz z Zespołem Placówek Specjalnych i Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie bierze udział w projekcie Erasmus +, do którego zostaliśmy zaproszeni przez Fundację Pokolenia. Projekt realizowany w ramach programu Erasmus + nosi nazwę „ No hate speech” . Bierze w nim udział młodzież z Niemiec, Gruzji, Grecji, Ukrainy i Polski. Celem projektu jest zapobieganie dyskryminacji i wykluczeniu społecznemu.
16 01 2017 by Agnieszka czytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Warsztaty wykonywania ozdób Bożonarodzeniowych
W piątek 16.12.2016r. miałam przyjemność spotkać się z rodzicami na warsztacie wykonywania ozdob Bożonarodzeniowych. Tym razem postanowiłyśmy wykonać dzwonki metoda filcowania na sucho. Spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze, za co serdecznie dziękuję. Myślę, że wykonane dekoracje ozdobią nasze domy. Pozdrawiam i czekam na następne spotkanie Anna Czerny-Budda.
19 12 2016 by Rafałczytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Projekt „Spójrz inaczej” - zakończenie projektu
W ramach projektu „Spójrz inaczej” – inwestując w siebie inwestujesz w przyszłość, dofinansowanego w ramach Funduszu Akumulator Społeczny ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w dniu 10.10.2016r. odbyło się spotkanie grupy inicjatywnej, której celem było podsumowanie projektu i omówienie rezultatów działań. Grupa inicjatywna podjęła decyzję o kontynuacji spotkań z rodzicami w zależności od możliwości i potrzeb. Zajęcia te będą miały na celu aktywne spędzanie czasu wolnego, gdyż taką potrzebę sygnalizują rodzice.
14 10 2016 by Rafałczytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Projekt „Spójrz inaczej” - warsztaty "Taniec, ruch i zabawa"
W ramach projektu „Spójrz inaczej” – inwestując w siebie inwestujesz w przyszłość, dofinansowanego w ramach Funduszu Akumulator Społeczny ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w dniu 27.09.2016r. odbyły się kolejne warsztaty – Taniec, ruch i zabawa. Miały na celu aktywizację dzieci i ich rodziców w wielu sferach. Obejmowały zajęcia z zakresu muzykoterapii z uwzględnieniem takich jej elementów, jak śpiew, gra na instrumentach, choreoterapię czyli taniec terapeutyczny oraz relaksację. Nie zabrakło też zabawy z chustą animacyjną.
07 10 2016 by Rafałczytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Projekt „Spójrz inaczej” – nabór na warsztaty 8 - Terapia dźwiękiem
Ogłaszamy rozpoczęcie realizacji projektu
w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
„Spójrz inaczej” – inwestując w siebie inwestujesz w przyszłość.

Warsztat 8 – Terapia dźwiękiem (4 październik 2016r. godz. 16.30).

29 09 2016 by Rafałczytaj więcej ...

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego
Projekt „Spójrz inaczej” - warsztaty: kosmetyczne i terapia dźwiękiem
W ramach projektu „Spójrz inaczej” – inwestując w siebie inwestujesz w przyszłość, dofinansowanego w ramach Funduszu Akumulator Społeczny ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich odbyły się kolejne warsztaty – Kosmetyczne (12.09.2016r.) i Terapia dźwiękiem (19.09.2016r).


27 09 2016 by Rafałczytaj więcej ...

strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
ośrodek | przedszkole | szkoła podstawowa | gimnazjum | SSPdP | ZSZ | stowarzyszenie

© Copyright 2010 Rafał Górski - Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie