Stowarzyszenie
na Rzecz Szkolnictwa
Specjalnego

Projekt Gruzja

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

PFRON

Stowarzyszenie
na Rzecz Szkolnictwa
Specjalnego



Fundacja Grupy PKP

Projekt Gruzja

Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe

Projekt Leonardo da Vinci

Projekt Grundtvig

1% podatku

BIP biuletyn informacji publicznej
liczba odwiedzin: 1448471
strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
SOSW Tczew

RAMOWY PROGRAM
XVI Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych
2018



10 września 2018

Gołuń:
Przyjazd uczestników,
Warsztaty artystyczne dla uczestników od godz. 12:00
     -Tworzenie elementów scenografii- techniki różne.
     -Sesja zdjęciowa.
     -Zajęcia muzyczno- rytmiczne.
     -Zajęcia rekreacyjno-sportowe.
     -Zajęcia choreoterapii.
Tczew od godz. 12.00
Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Grunwaldzka 1

     -Tworzenie elementów małej scenografii- techniki różne.
Tczew:
Stare Miasto, Bulwar nad Wisłą
     godz. 10.00-12.00 Happening

11 września 2018r.

Gołuń
Warsztaty artystyczne dla uczestników w godz. 9.00-13.00
     - Tworzenie elementów małej scenografii- techniki różne.
     - Sesja zdjęciowa.
     - Zajęcia muzyczno- rytmiczne.
     - Zajęcia rekreacyjno-sportowe.
     -Zajęcia choreoterapii.
Tczew od godz. 10.00
Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Grunwaldzka 1

     -Tworzenie elementów małej scenografii- techniki różne.
Tczew, Sala Centrum Kultury i Sztuki ( ul. Kard. Wyszyńskiego 10)
     godz. 16.30 Uroczyste otwarcie Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych

12 września 2018r

Warsztaty artystyczne dla uczestników w godz. 10:00-15:00:
Tczew: Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Grunwaldzka 1 i Centrum Kultury i Sztuki
     Tworzenie elementów małej scenografii- techniki różne.
     Zajęcia choreoterapii.
Sala Centrum Kultury i Sztuki (ul. Kard. Wyszyńskiego 10):
     godz. 09.00-16.00 Prezentacje sceniczne.
Gołuń:
     godz.18.30 Biesiada Kaszubska,
     Taneczne warsztaty artystyczne z animatorami.
     Występ zespołu SamerBand.

13 września 2018r.

Warsztaty artystyczne dla uczestników w godz. 10:00-14:.00:
Tczew: Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Grunwaldzka 1 i Centrum Kultury i Sztuki
     Zajęcia plastyczne -techniki różne.
Tczew:
Sala Centrum Kultury i Sztuki (ul. Kard. Wyszyńskiego 10):
     godz.09.00-13.30 Prezentacje sceniczne
     godz. 17.00 Koncert Finałowy.
     Występ grupy „Teatrzyk ze Stumilowego Lasu”

14 września 2018r

Podsumowanie projektu.
Zajęcia rekreacyjne.
Wyjazd uczestników.



Program prezentacji scenicznych
XVI Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych
(sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki ul. Kard. Wyszyńskiego10, Tczew)


Wtorek (Tuesday), 11 września 2018r

16.30 Uroczyste otwarcie
16:45 "Czarna Madonna" Miglance- Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie
17:00 "Bo dobro powraca" Cameleon - Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie
17:15 " Na pokuszenie"- Narcyz- Warsztaty Terapii Zajęciowej w Trzebnicy
17:30 "Czarno- Białe"-Metamorfoza -Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie
Koncert "Podaruj mi swój czas" - Chóry Passionatka i Nieboskłonni, Zespół SamerBand i Zespół Ajagore - (wstęp na zaproszenie)

Środa (Wednesday), 12 września 2018r ( wstęp wolny)
9:00 "Obok siebie"- GTI- Zespół Szkół Specjalnych w Ignacowie
9:20 "Uśmiech"- Mały Teatr Pantomimy w Kownie- Litwa
9:45 "Dziewczynka z zapałkami" -W drodze- Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi Ełckiej
10:00 " Droga miłości, gdzie jesteś" - Aitvaras, Raseiniai of Day Centre, Litwa
10:20 "Na pełnym morzu" - JiM- Warsztaty Terapii Zajęciowej Fundacji JiM w Łodzi
10:40 "Don Kichot" -Teatr Recepta- Stowarzyszenie ECCE Homo w Kowalkach
11:00 "Inny" Orioni - Zestafoni
11:20 "Królewna Śnieżka i przyjaciele" Płomyki-z SORW w Malborku
11:40 "Cud rodzinnego ogniska" Teatr Studio Maska z Żytomierza-Ukraina
12:00 "Miłość może wszystko" Amatorzy- Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie
12:15 "Kopciuszek" Teatr Ciszy- Szkoła Specjalna dla dzieci głuchych w Grodno, Białoruś
Przerwa
13:30 St Martin School Port Shepstone, RPA.
13:50 "Najpiękniejszy dzień w życiu" Tacy Sami, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie
14:05 "Rejs" Teatr z Podcienia, Fundacja Żyć godnie w Kolniku
14:20 "Droga" Teatr Dyvosad z Czernichowa, Ukraina
14:45 Syn Marnotrawny" Koło Teatralne ZSSiPO w Radomiu
15:00 " Zaloty" Centrum Vladimir Nazor, Bośnia i Hercegowina
15:15"da Vinci"Teatr Plastyczny Sen, Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach

Czwartek (Thuersday), 13 września 2018r ( wstęp wolny)
9:00 "Żywioły" Milutek, SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu
9:20 "Monologi" Rag Baby-Ann, Adakavas Residential Care Home, Litwa
9:45 "Świtezianka" Teatr Terapeutyczny Kłobuczki, PSONI Koło w Biskupcu
10:00 "Alpejska ballada" Zerniatko, Zytomierska Specjalna Szkoła nr 2 w Żytomierzu, Ukraina
10:20 "Kopciuszek" Na ostatnią chwilę, Dom Pomocy Społecznej w Skwierzynie
10:40 "Ścigany" Domkowcy, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie
10:55 "Taniec Anioła" Idnina, Szkoła Podstawowa Specjalna w Skopje, Macedonia
11:20 " Waterland" A może… Fundacja Sprawni Inaczej w Gdańsku
11:45 "Czarne- Białe" We are, Social Care Centre w Birzai, Litwa
12:00 "Dwie wieże" Teatr Muzyczny Arlekin, SOSW w Bydgoszczy
12:20 " Cztery żywioły" Koło Teatralne Fanatzja, SOSW w Pucku
12:40 " Perfect illusion" Epitetem po metaforze, Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie
13:00 "Bezdenna sadzawka" Figiel- PSONI Koło w Łęcznej

17.00 Koncert Finałowy (wstęp wolny)
Teatrzyk Ze Stumilowego Lasu Przedszkole nr 3 Tczew
Wręczanie nagród
Koncert uświetni występ Chóru Passionatka, Chóru Nieboskłonni oraz Zespołu Ajagore.



Projekt finansowany przez:

strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
ośrodek | przedszkole | szkoła podstawowa | gimnazjum | SSPdP | ZSZ | stowarzyszenie

© Copyright 2010 Rafał Górski - Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie