Przedszkole

Działania dofinasowane
z Budżetu Państwa

Stowarzyszenie
na Rzecz Szkolnictwa
Specjalnego

Dofinansowanie projektu Poznaj Polskę

Dofinansowanie projektu Pomoc Ukrainie

Dofinansowanie projektu Dobry start

Dofinansowanie projektu VIII Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych

Dofinansowanie projektu

Dofinansowanie projektu

Dofinansowanie projektu

Dofinansowanie projektu

Dofinansowanie projektu Wczesne Terapie

Dofinansowanie projektu

Projekt Dobry Start

Biegojazda


Deklaracja zgodności

Partner Biegojazdy PressGlass


Biegojazda


Fundacja Grupy PKP

Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe

1% podatku

BIP biuletyn informacji publicznej
liczba odwiedzin: 3770082
strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
SOSW Tczew

Przedszkole
Dzień Życzliwości
21 listopada to Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W obchody tego jakże sympatycznego święta włączyły się również nasze przedszkolaki. Wraz z wychowawcami wykonały przepiękne kartki z życzeniami dla wylosowanej wcześniej grupy, które następnie osobiście wręczały swoim koleżankom i kolegom. Dodatkowo wszyscy chętnie mogli zrobić sobie wesołe zdjęcia w fotoramce. Uśmiechom nie było końca :)
26 11 2022 by Rafałczytaj więcej ...

Przedszkole
"Tusujemy na wesoło" - podsumowanie projektu
W środę odbyły się ostatnie zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych „TUSujemy na wesoło” dla grupy przedszkolaków w ramach projektu Budżet Małych Grantów Stowarzyszenia na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego. Podczas zajęć w formie ćwiczeń, zabaw, odgrywanych scenek poruszano tematykę emocji i zachowania w różnych sytuacjach i miejscach publicznych. Przedszkolacy bawili się w kino, sklep czy restaurację, gdzie ćwiczyli w praktyce zdobytą wiedzą. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.
10 06 2022 by Agnieszka czytaj więcej ...

Przedszkole
Odkrywamy kosmos
W dniach 30 – 31 marca 2022 roku odbyły się zajęcia pt: „ Odkrywamy kosmos”.
Przedszkolaki przeniosły się w niezwykły świat kosmosu. W tych dniach dzieci poznawały o odkrywały tajemnice związane z kosmosem. Doświadczały niesamowitą przygodę w klimacie
odległej galaktyki. Celem wyprawy kosmicznej było zdobycie „Odznaki Małego Kosmonauty” poprzez przygotowane różnego rodzaju konkurencje między innymi: budowanie rakiety według projektu, przenoszenie i toczenie znalezionych meteorytów, układanie planet układu słonecznego, szukanie gwiazd przy pomocy „laserów”. Atrakcją były wykonane eksperymenty w małym laboratorium. Oprawa muzyczna, wystrój Sali, klimat wywołały u dzieci dużo emocji i niesamowitych przeżyć.
27 04 2022 by Daria czytaj więcej ...

Przedszkole
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Przedszkolaki wraz z wychowankami ORW, uczniami Szkoły Podstawowej i Szkoły Przyspasabiającej do Pracy, uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy i Warsztatów Terapii Zajęciowej przeszli w niebieskim marszu ulicami miasta. Chcąc zwiększyć świadomość mieszkańców Tczewa czym jest autyzm, rozdaliśmy ulotki z podstawowymi informacjami. Do zobaczenia za rok!
02 04 2022 by Daria czytaj więcej ...

Przedszkole
Świąteczna atmosfera w przedszkolu
W naszym przedszkolu czuć już świąteczną atmosferę. Stroiliśmy choinkę, wysyłaliśmy listy do Świętego Mikołaja, a część z nas odwiedziła Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku.
04 01 2022 by Daria czytaj więcej ...

Przedszkole
Zielnik – rośliny pól i łąk
Rośliny otaczają nas na każdym kroku. Bez nich nie wyobrażamy sobie życia. Przyciągają WZROK pięknymi kolorami, wabią intensywnym ZAPACHEM, niektóre z nich urozmaicają SMAK potraw, a także zaparzamy je jako herbatę. Różnorodność faktur wprawia w zachwyt nasze odczucie DOTYKU. Rośliny kołyszą się podczas wiatru jako ukojenie dla naszego SŁUCHU. Urozmaicają świat przyrody.
04 01 2022 by Daria czytaj więcej ...

strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
ośrodek | przedszkole | szkoła podstawowa | gimnazjum | SSPdP | ZSZ | stowarzyszenie

© Copyright 2010 Rafał Górski - Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie