Wyjście na pizzę
Pizza na zakończenie roku szkolnego
We wtorek 23 czerwca z okazji kończącego się roku szkolnego wybraliśmy się do pizzerii IdeolloPizza na pyszną kolację. Wyjście było okazją do przypomnienia zasad właściwego zachowania w miejscach publicznych oraz rozwijania umiejętności społecznych. Wyjście było sfinansowane ze środków uzyskanych podczas zbiórki butelek kaucyjnych PET.