Wyjście na pizzę

Autor: RafB

Pizza na zakończenie roku szkolnego

Wyjście na pizzę

We wtorek 23 czerwca z okazji kończącego się roku szkolnego wybraliśmy się do pizzerii IdeolloPizza na pyszną kolację. Wyjście było okazją do przypomnienia zasad właściwego zachowania w miejscach publicznych oraz rozwijania umiejętności społecznych. Wyjście było sfinansowane ze środków uzyskanych podczas zbiórki butelek kaucyjnych PET.