Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Autor: Irena
Koniec roku

Ostatni tydzień roku szkolnego spędziliśmy bardzo aktywnie. Wychodziliśmy poza szkołę, świetnie bawiliśmy się podczas Balu Absolwentów, a także wspólnie rozmawialiśmy, wspominaliśmy i żegnaliśmy kończący się rok szkolny. Na zakończenie odebraliśmy świadectwa, które były podsumowaniem naszej całorocznej pracy. Dla większości z nas rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje, a nasi absolwenci po raz ostatni opuścili szkolne mury, rozpoczynając nowy etap swojego życia. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez cały rok – nauczycielom, nianiom, pracownikom szkoły, naszym rodzicom i oczywiście "dyrekcji" za wsparcie, życzliwość i wspólnie spędzony czas. Teraz czas na odpoczynek – życzymy wszystkim pięknych i bezpiecznych wakacji