Szkoła podstawowa

Stowarzyszenie
na Rzecz Szkolnictwa
SpecjalnegoProjekt Gruzja

Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe

Projekt Leonardo da Vinci

Projekt Grundtvig

1% podatku

BIP biuletyn informacji publicznej
liczba odwiedzin: 1147387
strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
SOSW Tczew

Szkoła podstawowa
Spotkanie ze św. Mikołajem
6 grudnia wszystkie dzieci czekają na odwiedziny św. Mikołaja. Nasi uczniowie i wychowankowie mieli to szczęście, że mogli spotkać się z Mikołajem osobiście. Dzieciaki z radością witały się z Nim i Jego świtą, a także śpiewały i pląsały. Św. Mikołaj umówił się z dziećmi na spotkanie w przyszłym roku.
07 12 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Szkoła podstawowa
Wycieczka do Gdańska
8 czerwca 2017 uczniowie klasy IV i V SP oraz I gimnazjum byli na wycieczce w Gdańsku.
Dzień rozpoczął spacer nad Motławą i przeprawa promowa na drugi brzeg rzeki . Następnie podziwianie statków zacumowanych przy nabrzeżu. Kolejnym punktem programu był spacer po starówce ulicą Mariacką i Długim Targiem oraz oczywiście obowiązkowe zdjęcia przy Neptunie.

22 06 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Szkoła podstawowa
Dzień Dziecka - Dzień Sportu
Tradycyjnie 1 czerwca 2017 spotkaliśmy się na boisku szkolnym aby świętować..... Dzień Dziecka!!!! Wzięliśmy też udział w Ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam".
02 06 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Szkoła podstawowa
Majówka na Kaszubach
25 maja 2017 podczas majówki na Kaszubach uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum odwiedzili Muzeum Hymnu Narodowego Będominie. W dworku, w którym powstało muzeum urodził się twórca Mazurka Dąbrowskiego Józef Wybicki.
26 05 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Szkoła podstawowa
Spotkanie z muzyką w filharmonii
23 maja 2017 uczniowie szkoły podstawowej wyjechali na koncert Muzyczne Ścieżki Dźwiękowe do Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Tematem koncertu była muzyka filmowa.
Na scenie wystąpiła profesjonalna orkiestra , soliści, tancerze. Wysłuchaliśmy utworów z tak znanych filmów jak ,,Deszczowa Piosenka” ; ,, Bodo” , ,, Gwiezdne wojny”. Spotkaliśmy się ze Shrekiem, Królem Julianem, Elzą z Krainy Lodu. Następnie był konkurs ze znajomości filmowych utworów muzycznych i nauka …stepowania.
To był bardzo udany dzień, przyniósł dużo wrażeń. Dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu. Koncert bardzo nam się podobał.

24 05 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Szkoła podstawowa
Pociągiem do Lego
27 kwietnia 2017 uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum pojechali na wystawę klocków LEGO do Gdańska. Dużą przyjemnością i atrakcją wycieczki była podróż pociągami.
Na wystawie oglądaliśmy budowle z klocków oraz figury postaci znanych sportowców. Mogliśmy sami popróbować zabawić się w konstruktorów i stworzyć swoje budowle.

28 04 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Szkoła podstawowa
Wycieczka do Centrum Nauki "Experyment"
Dnia 9. 03.2017r. uczniowie klas I-III, II A i V-VI uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki "Experyment" w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Wykonywane zadania łączyły nowoczesną edukację z doskonałą zabawą. Uczniowie zdobywali wiedzę, korzystając z licznych interaktywnych stanowisk. Wystawa dawała możliwość zdobywania wiedzy praktycznej, eksperymentowania ze zjawiskami przyrodniczymi, samodzielnego wyjaśniania zjawisk fizycznych, chemicznych i biologicznych. Wycieczka do Centrum była niecodzienną lekcją dla małych i dużych odkrywców .
10 03 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Szkoła podstawowa
Wycieczka do Eduparku
27 lutego 2017r. klasy I-III, II A i V-VI pojechały na wycieczkę do EduParku czyli Centrum Edukacji Dla Dzieci i Młodzieży w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym. Warsztaty opierały się na aktywności uczniów, którzy zaznajamiali się z konkretnymi dziedzinami poprzez wykonywanie eksperymentów. Praca uczniów odbywała się w małych grupach, w których wykorzystywali różne metody aktywizujące tj. obserwację, doświadczenia oraz różnorodne materiały dydaktyczne wspomagające pracę. Pod okiem edukatora dzieci zamieniły się w małych naukowców, dla których reakcje chemiczne, przelewanie, mieszanie, a nawet kontrolowane wybuchy nie były straszne. Zabawa była CUDOWNA !!!
28 02 2017 by Rafałczytaj więcej ...

Szkoła podstawowa
Wycieczka do Centrum Hewelianum w Gdańsku
Dnia 9lutego 2017r. uczniowie klas I-III, II A i V-VI byli na wycieczce w Gdańskim Centrum Naukowym Hewelianum. Wiele radości dostarczył kreatywny plac zabaw „ W dżungli wyobraźni” , kreatywne zagadki do rozwiązania w „Laboratorium Pana Kleksa”. Na zajęciach kreatywnego budownictwa ,opartego na drużynowym wykonywaniu, często niełatwych zadań i budowli do zbudowania towarzyszyły dzieciom wielkie emocje i zaangażowanie. Centrum Hewelianum to niezwykłe miejsce, do którego chętnie się wraca.
10 02 2017 by Rafałczytaj więcej ...

strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
ośrodek | przedszkole | szkoła podstawowa | gimnazjum | SSPdP | ZSZ | stowarzyszenie

© Copyright 2010 Rafał Górski - Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie